Blog > Komentarze do wpisu
Jakby anioł zstąpił z nieba i namaścił cię do gry w kręgle

Tymi słowami zwrócił się Ojciec do Roya Munsona, kiedy to wysłał go na pierwsze zawody "stanowe" w filmie Kingpin. Tymi samymi słowami zwróciłem się do Urbanka, kiedy to bił rekord ilości punktów podczas jednego spotkania Forfiterskiego. W sumie w trzech meczach zdobył 438 punktów (średnio: 146/mecz) , pobijając dotychczasowy rekord Rafała (417/3). No, to już jest RISPEKT. Dzięki tym wynikom awansował na drugie miejsce w tabeli all-time i zdobył drugi wynik indywidualny: 158. Rekordzistą w dalszym ciągu jest Rafał z 169 punktami w jednym meczu.

Co przede wszystkim cieszy i zadziwia, to stopniowe podnoszenie i znaczna poprawa wyników przez Borówę, który osiągnął doskonałe 125 w ostatnim z meczów. Następnym razem będzie się działo, aż strach :)

Blacha i Aldona ewidentnie poszukują złotego środka, ale poniżej pewnego poziomu nie schodzą, dzięki czemu każdy z meczów trzyma w napięciu, aż spodnie pękają.

Poniżej garść statystyk, co ciekawe w tabeli mamy już oficjalnie 9 forfiterów.

Tabela ogólna

Statystyki

Rekordy

Statystyki to tylko liczby, oczywiście najważniejsza jest radość gry... (Bardzo mądrze powiedziane...), ale co warto zauważyć, a zapewne dobrze widać, że część forfiterów zagrała tylko 3 razy. Być może w niedalekiej przyszłości pojawią się poprawić wynik (Kasina!!!) i ustabilizować swoje miejsce w tabeli. Namawiał będę, głosił słowo Forfitera: jes piękny, it's bjutiful; chociaż jak powiedział wybitny kręglarz Roy Munson: To, że spędzasz większość czasu w misjonarskiej pozycji nie czyni z ciebie misjonarza.

Cześć, pa i tyle na ten temat...

poniedziałek, 15 lutego 2010, forfiterbowling

Polecane wpisy

  • Forfiter ma nowy bowling

  • Tydzień przerwy, to smutny tydzień

    Informuję wszystkich pogrążonych w smutku i zgryzocie forfiterów, że niestety w tym tygodniu kulkami będzie można pobawić się tyko w domu, przed komputerem. Wra

  • Yeah I know

    "Ten pin bowling is a very difficult sport, but it's much easier than a eleven pin bowling" - czyli złote myśli z "Little Britain". Całe szczęście, zajęli się t

Komentarze
Gość: Karolina, 217.117.130.*
2010/02/17 14:34:39
Pan Blacha ma talent nie tyle kręglarski co pisarski :P